Blog Perfumowany
Blog > Komentarze do wpisu
Narciso Rodriguez "For Men", czyli temu panu dziękujemy.

Na życzenie Debergeraca udałam się sprawdzić zapach, który bym mu zamiast Dune poleciła. W pierwszej chwili pomyślałam o męskiej wersji moich ulubionych perfum.

Na reklamie był taki uroczy amorek z czarną czupryną, chłopiec do kochania (w wersji do kochania dla chłopców), więc spodziewałam się czegoś w rodzaju Dune for men, ale nieco subtelniejszego. Pomyślałam, że Rodriguez powił braciszka dla "For Her" i...

...i kolejny raz przekonałam się, że jeśli ufać, to tylko swojemu nosowi, niestety.

Nie, żebym się ostatnio czepiała starszych ludzi, tak się tylko notki ułożyły, ale plis, to mi pachnie jak dziadki w kościołach albo w przychodniach zdrowia. Jakiś taki trupi, walerianowy zapaszek. I szczerze mówiąc, nie wiem znowu, co sobie boski Narciso myślał, może to jakaś perwersja, ja nie wiem, jakas tendencja skrapiania młodych ciałek zapaszkami dla mocno dojrzałych. (Naprawdę mocno dojrzałych!).

Taki zapaszek zawsze się unosił w kościele w moim rodzinnym Sławkowie, zawsze w lewej nawie. Bo tam prawa nawa była dla pań, a lewa dla panów. I tam w tej lewej nawie to niejeden narciso by się znalazł, taki z rozruszaną szczęką albo łysą czupryną. Jdengo takiego pamiętam na przykład, co się na cały kościół najgłośniej wydzierał amen. "Aaaaaaameeee(teraz kończyli wierni)eeeeeeeeen(a teraz on)". I na dodatek nazywał sie Owieczka, lol, całkiem mu z tym nazwiskiem było do twarzy.

Tak czy inaczej, nie polecam. jesli ktoś jest chtny, moze mi na gg napisac adres, chętnie wyślę próbkę, bo na półce jej raczej trzymac nie będę. Niestety nie znalazłam w necie fotki tego amorka ani reklamy, ani wywiadu z projektantem, więc nie bardzo mogę skonfrontować swoje wrażenia z oficjalną wersją. Jednak nie polecam i udaję się na kolejne poszukiwania czegoś w zamian za sonet;)

czwartek, 03 lipca 2008, mr_magdaro

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
harry122
2008/07/04 11:15:23
Ja tam ostatnio lubuję się w świeżym zapachu Egoist Platinum Chanel, a oprócz tego ma jeszcze jedno nowe coś, tylko kurde ... nazwy zapomniałem. Wiem, że to nowy Gucci. Jak sobie przypomnę nie omieszkam napisać.
Blog Forum Gdańsk 2010 statystyka