Blog Perfumowany
Blog > Komentarze do wpisu
Diamonds are not the best ARMANI’S friends

Krótko po wersji dla kobiet, reklamowanej przez Beyonce, Armiani zaprezentował Diamenty dla mężczyzn. Spodziewałam się zapachu zniewalającego i ostrego, jak narzędzie do przecinania szklanych komnat najbardziej niedostępnych kobiecych serc. Zapowiadało się co prawda tak...

...ale mimo nienajlepszego filmu reklamowego, marka Armaniego dawała nadzieję. Tymczasem zapach mnie rozczarował. Podobnie zresztą jak słodka wersja dla kobiet (akurat nie rozczarowała mnie tak bardzo, bo spodziewałam się, że będą to diamenty w stylu Beyonce). Ostatnio w modzie sa podobne kompozycje. Czułam je już na kilku przypadkowo spotkanych mężczyznach i za każdym razem byłam zmieszana, ale na pewno nie wstrząśnięta. Coś mnie w tej kompozycji gryzie, cos mi się nie składa.

W Diamonds for Men Armani zawarł cytrynę, bergamotkę, pieprz, kakao, drzewo cedrowe, ambrę, wetiwer i drzewo gwajakowe. To, co dominuje, to mocny, rozwodniony jak kakao na wodzie wetiwer, pomieszany z ambrą. Na końcu pozostaje jego posmak na utrzymującym się długo na drzewie cedrowym.

Ten Diamentowy mężczyzna mnie nie przekonuje, bo sam wydaje się być mocno niezdecydowany. Nie jest macho, ale metroseksualny też nie jest. I co najgorsze, OMG!, przypomina mi Ungaro for Men od Avonu, choć oczywiście w szlachetniejszym wydaniu.

Cóż, diamenty nie okazały się najlepszymi przyjaciółmi Armaniego. Wszystko, oczywiście, subiektywne, powiecie. Ale zachęcam do przetestowania i wyrażenia opinii. A nuż na kimś intrygująco się rozwinie. Na pewno jednak nie polecam kupować w ciemno.

A na temat diamentów zdecydowanie wolę takie wariacje...:
środa, 17 grudnia 2008, mr_magdaro

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
beaviz
2008/12/18 09:17:31
Zawsze mi się podobał ten teledysk i wyobrażałem sobie, że zamiast wokalistki jestem ja a reszta to same dziewczyny :)))
-
mr_magdaro
2008/12/18 12:13:21
beaviz, mężczyźni żadko zaskakują, ale jak juz im sie uda, to na całego:) wyobraziłam sobie Ciebie w tej różowej sukni i omal nie umarlam ze śmiechu;))
Blog Forum Gdańsk 2010 statystyka