Blog Perfumowany
piątek, 19 grudnia 2008
Reklama [k]Roku ;)

Wiem, wiem, że to w nie najlepszym guście. Ale kogo choć trochęnie rozbawi, niech pierwszy rzuci kamień... ;P

 

10:48, mr_magdaro , Ads
Link Komentarze (2) »
wtorek, 26 sierpnia 2008
Zwierzę zwane mężczyzną

A już myśleliście, że będzie feministycznie? A tu figa! Ja tylko przytaczam, co pokazał Guerlain w najnowszej reklamie swoich perfum Guerlain Homme.

Sprzątając mieszkanie, szykując ogromne porcje jedzenia dla przepastnego żołądka i zmagając się z innymi instynktami natury we własnych czterech kątach od dawna już podejrzewałam, że w mężczyznach jest coś ze zwierzaka. Brawo zatem dla Guerlain za szczerość. Teraz już wiem, dlaczegoP. nie zmywa naczyń. Jak będzie na kacu, zaproponuję mu łyk prosto z kałuży...

Trzeba przyznać reklama ryzykowna nie tylko pod względem sloganu, ale i samej realizacji. Najprzystojniejszy zwierzak w reklamie (nie, nie chodzi o tego słonia, chociaż ma na pewno najdłuższa trąbę zew szystkich aktorów) to brazylijski model, Renee Gastrucci. Takiego zwierza każda chętnie udomowi;) Jeśli chcecie go dłużej pooglądac, polecam filmik z przygotowań do reklamy:

 


Making Of Guerlain Homme
by decys
12:57, mr_magdaro , Ads
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 21 sierpnia 2008
Różne twarze Coco
Muszę przyznać, że należę do osób, którym programy telewizyjne i filmy przerywają bloki reklamowe. Lubię reklamy. Produkcje Chanel są przyzwoite, nawet jeśli po latach bawią, to odzwierciedlają to, co podobało się dekady temu. Zwykle upchnięta w nich jest mini fabuła (patrz N'5 z Nicole), bywają kiczowate(jak z Vanessą) a innym razem zachwycają stylem (Mademoiselle Keira). Dzisiaj proponuję przegląd wybranych reklam perfum dla kobiet. Ciekawa jestem, która najbardziej przypadnie Wam do gustu. Na początek podróż kilkadziesiąt lat wstecz i Carole Bouquet...
środa, 20 lutego 2008
Midnight Poison według WONGA KAR-WAIA

Uwielbiam Wonga Kar-Waia. Obejrzałam prawie wszystkie filmy, a 2046 chyba z trzy razy. Tym bardziej ucieszyła mnie wieść, ze nakręci reklamę dla Diora. Trochę mnie rozczarowało, że reklama nie jest utrzymana w klimacie filmów Kar-Waia, że nie ma filigranowych dziewczynek i muzyki w stylu "Sibone", ale obraz jest i tak dobry, a Eva Green, pierwsza dziewczyna boskiego najnowszego wcielenia Bonda (Daniel Craig) jest w tym klipie demoniczna. Na miarę Midnight Posion. W rzeczy samej, Kar-Waiowi udało się w tej reklamie oddac klimat perfum. No i jest smaczek dla fanów MUSE, którego słyszymy w tle. Zobaczcie sami:

 

A tutaj można zobaczyć pracę nad klipem oraz samego Mistrza:
12:26, mr_magdaro , Ads
Link Komentarze (2) »
środa, 06 lutego 2008
Mademoiselle Keira

Bodajże jedna z piękniejszych reklam perfum. Głównie ze względu na muzykę, chociaż oczywiście przedmiot reklamy też piękny a i Keira zdaje się na rozmaitych szczytach list piękności.

 

20:07, mr_magdaro , Ads
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 stycznia 2008
The power of HIM ;)

Przy okazji Davodoffa: dlaczego mam wrażenie, że ta reklama adresowana jest do mnie? ;)

 

15:47, mr_magdaro , Ads
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 stycznia 2008
Gaultier Anuncio Erotic Touching
Aż żal ściska, że taka krótka...

00:07, mr_magdaro , Ads
Link Dodaj komentarz »
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Blog Forum Gdańsk 2010 statystyka