Blog Perfumowany
wtorek, 25 sierpnia 2009
Smutniak Armaniego

Zacznę od uogólnienia: my, Polacy, lubimy leczyć kompleksy najmniejszym choćby akcentem polskim na Zachodzie. Teraz na przykład jest nieźle, bo nie dość, że za biustem niejakiej Igi Wyrwał (też nie znam!) szaleją Brytyjczycy, a Alicja Bachleda-Curuś ma dziecko z Colinem Farrellem (też mnie to zraniło!), to jeszcze sam Armani wybrał na twarz swoich nowych perfum nie kogo innego, a Polkę! I to już akurat moze nie taki zły powód do dumy:)

Żebyśmy jednak nie popadali w samozachwyt, Polka, o której mowa, na stałe mieszka we Włoszech - to modelka i aktorka, Kasia Smutniak. Serwis Plotek.pl doniósł dzisiaj o tym wiekopomnym wydarzeniu. Kasia podobno pokonała samą Monice Belucci i ma się czym chwalić, bo nowy zapach Armaniego, który zapromuje swoją buzią, ma być hołdem dla wszystkich muz Armaniego.

 

Co do samych perfum, mają zostać zaprezentowane jesienią. Skomponował je Bruno Jovanovic, autor takich zapachów jak Jill Sander Jill, Armani Onde Extase, czy CK CKin2U Him. Idole d'Armani zapowiadane są jako ultrakobiece. Mają to zapewnić aromaty dominującej sycylijskiej klementynki (czyli takie mandarynki:), gruszki, imbiru, szafranu, róży, jasminu i paczuli. Między innymi. Brzmi to dosyć obiecująco. Pozostaje nam czekać na efekt. Dotychczasowe kompozycje Armaniego, nie licząc Diamondsów, uważam za udane, więc wiąże duże nadzieje z kompozycją, która ma być hołdem dla muz projektanta.

W oczekiwaniu na Idole d'Armani, polecam ciekawy tekst na Slamandrze.

| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Blog Forum Gdańsk 2010 statystyka